Výsledky mládeže: U15 vítězem derby! | SK Slavia Praha

Výsledky mládeže: U15 vítězem derby!

PRAHA - Důležitou výhru v boji o titul zaznamenal tým U15, který zvítězil na půdě odvěkého rivala Sparty 3:1. Slavia U18 vyhrála v Liberci a posunula se do čela druhé dorostenecké ligy.

SKSU19

SFC Opava – SK Slavia Praha 0:7 (0:2)
Branky:
3., 63. a 67. Marco Lauricella, 30. Hönig, 53. Vejvar, 70. Bucha, 90. Havrda
Sestavy:
Mosler – Dybal (46. Štefka), Vrána (78. Hluchý), Socha (77. Stošek), Veselý (80. Hartmann), Keller, Rychlý, Musila, Kuzník (76. Souček), Kolísek, Hurta
Toman – Schneider, Stropek (80. Vyskočil), Pek, Havrda – Bucha, Beňo – Vejvar, Hönig, Krejdl (71. Novák) – Marco Lauricella (78. Kovařík)

Reportáž z vysoké výhry čtěte zde.

SKSU18

Slovan Liberec U19 – SK Slavia Praha 2:3 (1:2)
Branky:
4. a 45. Kotěra, 90. Suk
Sestava: Pakeš – Ieltiro, Drozda, Straka, Kotěra – Petrák, Cejnar (65. Douděra), Havránek – Bielesz (57. Suk), Azilinon (57. Sodoma), Pek J. (65. Stojka)

Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
„Opět nám vyšel vstup do utkání, kdy míč zatáhl Ielitro, který našel v pokutovém území Kotěru a ten otevřel skóre. Vedení nám moc dlouho nevydrželo a po chybné rozehrávce při zakládání útočné fáze jsme soupeři umožnili snadné vyrovnání. Poté jsme ustáli několik standardních situací soupeře a těsně před koncem prvního poločasu jsme se opět dostali do vedení, kdy se v pokutovém území soupeře dostal k odraženému míči opět Kotěra a střelou na zadní tyč poslal náš tým do vedení.
Druhý poločas jsme opět začali aktivně, ale bohužel jsme žádnou ze svých možností nevyužili. To soupeř naopak využil naši nedůslednosti a po rozehrání standardní situace a průniku po naší pravé straně a zpětné přihrávce vyrovnal na 2:2. Poté jsme měli štěstí, když soupeř nastřelil tyč. Když už se zdálo, že o vítězi utkání budou rozhodovat pokutové kopy, po průniku středem hřiště a následnou křížnou střelou rozhodl utkání Suk.
V utkání jsme se dopouštěli mnoho technických chyb, po kterých si soupeř vytvářel nebezpečné situace. Také některým hráčům chyběla větší zodpovědnost, a to hlavně směrem k defenzivní činnosti!“

SKSU15

AC Sparta Praha – SK Slavia Prah 1:3
Branky:
2x Toula, Křišťan
Sestava: Surovčík – Matys, Lytvyn (36. Křišťan), Štětka, Hájek – Starý, Kopáček (50. Štěpnička), Hroník (60. Nováček) – Douděra, Toula, Kulhavý (36. Hrubeš)

Vítězné derby hodnotil trenér Petr Karoch:
„Ráz zápasu určil náš velmi aktivní začátek zápasu jak v ofenzivě, tak v dostupování hráčů a presinku po ztrátě míče. Hned v první minutě po akci a centru zprava těsně mimo hlavičkoval z malého vápna Kopáček. Tento hráč měl podobných příležitostí několik. S herní převahou jsme vydrželi cca dvacet minut. Poté se hra vyrovnala, ale soupeře jsme do zakončení nepouštěli. Také začátek druhé půle byl v naší režii. Skóre otevřel svým prvním dotekem na hřišti střídající Jakub Křišťan z přímého kopu za faul na Adama Toulu. Přesnost naší kombinace i ovládání míče však nebylo tak přesné jako v prvním poločase. Asi dvacet minut před koncem zápasu začala narůstat útočná snaha soupeře. Naši druhou branku přidal ze samostatného nájezdu po kolmici Štěpána Starého Adam Toula. V závěru zápasu po střídání dvou našich středových hráčů jsme se dostali pod tlak, který soupeř proměnil z rohového kopu. Poslední slovo v nastaveném čase však měl opět Adam Toula. Z mého pohledu jsme mohli vstřelit více branek a vítězství bylo zasloužené.“

SKSU13

Tým U13 má za sebou úspěšný víkend! Sešívaní vyhráli Ondrášovka CUP a Memoriál Františka Lhotáka v Malešově. Více čtěte v magazínu Poločas k zápasu s Duklou.

SKSU12

Benešov U13 – SK Slavia Praha 2:6
Branky:
Kruhlyk, Planka, Blažek, Toula, Benlalam, Žitný
Sestava: Tomas, Hunal, Žitný, Mervard, Kučera, Bárta, Planka, Koval, Blažek, Toula, Kopecký, Kruhlyk, Benlalam

Zápas hodnotil trenér Martin Hladík:
„Sehráli jsme velmi vyrovnaný zápas, ve kterém se bojovalo od začátku zápasu o každou část hřiště. Zápas se hrál od počátku v obrovském tempu a byl velmi vyrovnaný. Nikdo si nedovolil nic vypustit a šance střídala šanci na obou stranách. První dvě třetiny se hrál herně a výsledkově opravdu vyrovnaný zápas, který jsme rozhodli až ve třetí třetině, kdy soupeř fyzicky odpadl a nestačil nás již tak důsledně dostupovat, čímž jsme se dostali do vedení, které jsme již nepustili.“

SKSU11

Benešov U12 – SK Slavia Praha 7:2
Branky:
2x Kroupa
Sestava: Regal, Kroupa, Malý, Charvát, Sandev, Wesolowsky, Karoch, Pech, Záboj, Hladík, Procházka, Tererya

Turnaj Hlinsko

Hrací doba: 1x18minut

SK Slavia Praha (černí): Procházka, Ho, Snětivý, Zima, Karoch, Kroupa, Pech, Záboj (celý turnaj bez střídání)

SK Slavia Praha – Sparta Brno 2:0 (2x Ho)
SK Slavia Praha – Pardubice 5:1 (2x Kroupa, 2x Karoch, Ho)
SK Slavia Praha – Č. Budějovice bílí 2:0 (2x Kroupa)
SK Slavia Praha – Xaverov 0:0
SK Slavia Praha – Hradec Králové 0:0
SK Slavia Praha černí – SK Slavia Praha bílí 1:3 (Kroupa)
SK Slavia Praha – Hlinsko 2:1 (2x Kroupa)

Konečné 3.místo!

SK Slavia Praha (bílí): Malý, Sandev, Boguaj, Charvát, Holub, Wesolowsky, Teterya, Sýkora, Hladík

SK Slavia Praha – Havlíčkův Brod 4:1 (Boguaj, Wesolowsky, Teterya, Hladík)
SK Slavia Praha – Humpolec 11:0 (3x Wesolowsky, 2x Hladík, 2x Charvát, Sýkora, Holub, Teterya, Sandev)
SK Slavia Praha – Hlinsko 4:0 (Holub, Wesolowsky, Teterya, Hladík)
SK Slavia Praha – Admira 7:0 (4x Wesolowsky, Boguaj, Holub, Teterya)
SK Slavia Praha – Č.Budějovice černí 1:0 (Teterya)
SK Slavia Praha bílí – SK Slavia Praha černí 3:1 (Sandev, Wesolowsky, Teterya)
SK Slavia Praha – Hradec Králové 2:0 (Boguaj, Wesolowsky)