Vstupenky na semifinále MOL Cupu v prodeji | SK Slavia Praha

Vstupenky na semifinále MOL Cupu v prodeji

PRAHA - Semifinále domácího MOL Cupu sehraje Slavia doma v Edenu v úterý 25. dubna od 18:30 se Zlínem. Permanentkáři mají na utkání vstup zdarma.
Semifinále se hraje jen na jedno utkání, los určil, že se bude konat v domácím prostředí v Edenu. Na pohárové utkání mají vstup zdarma všichni držitelé permanentní vstupenky bez nutnosti vyzvedávat si lístek. Pro ostatní fanoušky je jednotné vstupné 100 korun za dospělý lístek a 50 korun za dětskou vstupenku a pro vozíčkáře. Na tyto lístky nelze uplatnit žádné další slevy.

Na utkání bude otevřen celý stadion s výjimkou jihu, který bude uzavřen, permanentkáři tak budou moci využít svá standardní místa.

Vstupenky je možné koupit online v předprodeji Ticketportalu, na pokladnách v Edenu budou v prodeji od pondělí 24. dubna a samozřejmě v den zápasu v úterý 25. dubna v otevírací době pokladen. Pokladny u vstupu č. 2 otevírají v úterý v 16:30.