V sobotu oslava triumfu kamerunského lva

PRAHA – Přípravy na ligový start finišují, v úterý Slavia sehrála na hlavním stadionu v Edenu generálku s Vyšehradem, v sobotu čeká sešívané první jarní duel s Jihlavou. Během něj společně oslavíme triumf našeho hráče Michaela Ngadeuho Ngadjuiho v Africkém poháru národů.
V úterý si Slavia s chutí zastřílela v posledním přípravném utkání, ve kterém porazila Slavoj Vyšehrad 7:0. Už v sobotu nás čeká ostrý ligový start s Jihlavou a v Edenu by neměl chybět žádný správný slávista. Vytvořme hráčům skvělou atmosféru, která jim pomůže k zisku prvních tří jarních bodů!

Probíhá předprodej v Edenu

Pokladny v Edenu u vstupu č. 4 jsou otevřeny od úterý až do sobotního zápasu, během jejich otevírací doby si můžete pořídit jarní permanentku, vyzvednout si vstupenku k permanentce zdarma (je nutné mít permanentní vstupenku u sebe), zakoupit výhodné balíčky vstupenek jak na zápasy s Jihlavou a Plzní, tak i na utkání s Jihlavou, Plzní a Teplicemi. Upozorňujeme fanoušky, že výdej vstupenek zdarma a prodej balíčků končí v sobotu 90 minut před začátkem zápasu s Jihlavou, tedy v 15 hodin. Předpokládáme, že o utkání bude velký zájem, proto využívejte pokladny k nákupu během týdne anebo online prodej.

Oslavy mistra Afriky Ngadeua

Slavia má ve svém týmu mistra Afriky – Michael Ngadeu Ngadjui vyhrál s kamerunskými „Nezkrotnými lvy“ 5. února Africký pohár národů! Ve své rodné zemi se spoluhráči triumf patřičně oslavil, v ulicích kamerunského hlavního města Yaoundé je vítaly davy fanoušků, dočkali se i přijetí u prezidenta Kamerunu. V sobotu se Michael těší na oslavu i s fanoušky Slavie.

Ngadeu nemůže do zápasu s Jihlavou nastoupit kvůli trestu za čtyři žluté karty, proto se bude fanouškům podepisovat na autogramiádě v AAA Auto fanzóně před hotelem, a to od 15:30 do 16:10. Přijďte si pro podpis mistra Afriky!

Před výkopem uvidíme Michaela přímo u hřiště, kde si bude moct vychutnat ovace od slávistických fanoušků a bude na něj čekat několik dárků od klubu. Celý první poločas pak bude probíhat SMS soutěž o kamerunský dres podepsaný Michaelem. V zápasovém magazínu Poločas si budete moct připomenout cestu Kamerunu závěrečným turnajem a přečíst si rozhovor s Michaelem.Aktuálně

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

včera
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

včera
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Laciné góly, v tom byla chyba, ví po Jablonci Jan Sýkora

před 2 dny
Dal jedinou branku sešívaných v zápase proti Jablonci, přesto zaznamenal jen snížení na konečných 1:3. „Kdybychom ten gól dali dřív, tak jsme je ještě mohli potrápit," mrzelo Jana Sýkoru.

Další články