U16: Vítězství v Memoriálu Vlastislava Marečka! | SK Slavia Praha

U16: Vítězství v Memoriálu Vlastislava Marečka!

Skvělého úspěchu dosáhl tým U16, který se stal vítězem Memoriálu Vlastislava Marečka! Po semifinálové skupině hrané v zimní pauze zvládli sešívaní i finále a zvedli nad hlavu trofej pro vítěze!
Memoriálu Vlastislava Marečka se účastní čtyřicet týmů z Česka. Turnaj je rozdělen na základní část, semfinálovou skupinu a finále. Svěřenci Petra Mikolandy zvládli svá utkání na výbornou a celý turnaj ovládli!

Základní část se hrála na dvě kola vyřazovacím způsobem na jedno utkání. Do semifinálové skupiny pak prošlo osm týmů, dalších osm družstev bylo nasazeno přímo do semifinálové skupiny, mezi kterými byla i Slavia.

Semifinále

V semifinálové skupině se sešívaní utkali se Spartou, Zbrojovkou Brno a Opavou. Zápasy semifinále odehráli sešívaní během zimní přípravy. Ze čtyř skupin postupoval vždy vítěz, sešívaní skupinu C vyhráli.

Výsledky semifinálové skupiny:

SK Slavia Praha U16 - AC Sparta Praha U16 4:1 (0:0)
Branky:
2x Hroník, Toula, Matys

Opava U16 - SK Slavia Praha U16 0:10 (0:3)
Branky:
5x Toula, 2x Hroník, Hájek, Doduěra, Šubert

AC Sparta Praha U16 - SK Slavia Praha U16 3:0 (0:0)

SK Slavia Praha U16 - Opava U16 6:0 (2:0)
Branky:
Hrubeš, Kopáček, Starý, Garagič, Gajdošík, vlastní

SK Slavia Praha U16 - Zbrojovka Brno U16 3:0 (1:0)
Branky:
Gajdošík, Toula, vlastní

Zbrojovka Brno U16 - SK Slavia Praha U16 0:4 (0:3)
Branky:
2x Hroník, Kopáček, Toula

Finále

Finále se konalo v Teplicích. Závěrečného turnaje se účastnily čtyři týmy, kromě Slavie ještě Mladá Boleslav, Sigma Olomouc a Baník Ostrava. Také finálový turnaj Slavia zvládla a stala se vítězem Memoriálu Vlastislava Marečka!

Výsledky finále:

SK Slavia Praha U16 - SK Sigma Olomouc U16 2:1 (1:0)
Branky:
Kopáček, vlastní

SK Slavia Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16 4:1 (2:1)
Branky:
2x Toula, Hroník, Kopáček

SK Slavia Praha U16 - FC Baník Ostrava 1:1 (0:0)
Branky:
58. Náprstek

Za Slavii nastoupili:
Surovčík, Fülöp, Hrubeš, Matys, Štětka, Starý, Leitl, Kopáček, Hájek, Křišťan, Šubert, Štěpnička, Hroník, Douděra, Málek, Kulhavý, Náprstek, Toula

Nejlepším hráčem finálového turnaje se stal Lukáš Hroník, nejlepší střelcem pak byl kapitán Slavie Jakub Kopáček.