Fanshop
Slavia se připojuje k projevům soustrasti
10.8.2017, Redakce

Slavia se připojuje k projevům soustrasti

PRAHA – Fotbalový svět dnes zasáhla velice smutná zpráva. Ve věku nedožitých 90 let zemřel dlouholetý fotbalový funkcionář Rudolf Baťa. Vedení klubu a celá Slavie vyjadřuje pozůstalým a rodině upřímnou soustrast.

 
Dlouholetý hokejový rozhodčí působil v letech 1978 až 1996 jako generální sekretář fotbalového svazu a také jako člen disciplinární komise UEFA. Od roku 1996 zastával na Letné funkci mezinárodního sekretáře.

„Až přejdou pocity smutku ze zprávy, že nás opustil pan Rudolf Baťa, zůstanou jen ty hezké, na věčně rozesmátého fotbalového diplomata s velkým srdcem, uznávaného odborníka, kterého museli mít rádi snad úplně všichni. Nikdy nezapomenu, jak mě jako začínajícího funkcionáře uvedl mezi nejvyšší šéfy UEFA se slovy “tohle je můj kamarád ze Slavie”, načež ti přidali jednu židli ke společnému stolu a všechny dveře byly od té doby otevřené.

Celý život byl velkým fanouškem Sparty, který ale přesně věděl, kde jsou hranice rivality a kde už začíná společný zájem. Rudi mi bude scházet, čest jeho památce a upřímnou soustrast všem pozůstalým.“

Jiří Vrba
Generální sekretář SK Slavia Praha 

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz