Slavia U19 porazila Vysoké Mýto | SK Slavia Praha

Slavia U19 porazila Vysoké Mýto

PRAHA – Nejstarší dorost má za sebou první přípravný zápas letní přípravy. Na soustředění v Ústí nad Orlicí porazili dorostenci Slavie divizní Vysoké Mýto 2:1.
Do vedení se Slavia dostala v prvním poločase po gólu Pavla Buchy, kterého našel pěknou přihrávkou za obranu Marcel Čermák. Soupeři se podařilo vyrovnat v druhém poločase střelou z hranice velkého vápna. Rozhodující branka zápasu přišla v poslední minutě utkání, kdy po rychlém brejku a přihrávce Antonia Lauricelly skóroval Jan Vejvar.

SK Slavia Praha U19 – Vysoké Mýto 2:1 (1:0)

Branky: 33. Bucha, 90. Vejvar – 81. soupeř

Sestava: Toman (46. Přibyl) – Pek, Stropek (46. Žežulka), Vyskočil (58. Mareš), Pardubský – Krejdl (58. M. Lauricella, 81. Beňo), Beňo (68. A. Lauricella), Čermák (77. Kovařík), Bucha, Havrda (46. Vejvar) – Novák (46. Semrád, 85. Novák)

Na soustředění v Ústí nad Orlicí bude tým do pondělí. V dalším týdnu odlétá část týmu na turnaj do Číny. Další přípravný zápas odehraje kombinovaný tým U19 a juniorky v sobotu 16. 7. od 11:00 v Roudnici proti juniorce Teplic.