Přehledně: Slávisté na hostování | SK Slavia Praha

Přehledně: Slávisté na hostování

Matěj Chaluš v čele obrany Mladé Boleslavi opět se svým týmem neobdržel gól. Brankář Martin Vantruba s Trnavou vyhrál slovenskou ligu, Jasmin Ščuk si v Turecku zahraje o postup do nejvyšší soutěže. Gólem do sítě Znojma přispěl Jan Kuchta k zisku jednoho bodu.

HET Liga

Matěj Chaluš (Mladá Boleslav) - Druhou remízu 0:0 v řadě, tentokrát proti Baníku, si připsala Mladá Boleslav, za kterou odehrál Matěj Chaluš celý zápas.

Daniel Trubač (Teplice) - Také Daniel Trubač s Teplicemi remizoval 0:0, na Slovácku odehrál závěrečných 24 minut.

Fortuna liga (Slovensko)

Martin Vantruba (Trnava) - Do utkání s Dunajskou Stredou sice nezasáhl, díky výhře 2:0 se ale brankář Trnavy stal mistrem  Slovenska. Do konce soutěže zbývá odehrát dva zápasy.

TFF 1. Lig (2. turecká liga)

Jasmin Ščuk (Erzurum BB) - Erzurum BB si díky remíze s Altinordu zajistil účast v play off o postup do nejvyšší turecké soutěže. Jasmin Ščuk jako tradičně odehrál celý zápas.

Fortuna národní liga

Jan Kuchta (Viktoria Žižkov) - Viktoria Žižkov dovezla ze Znojma bod za remízu 2:2, ke které jednou trefou přispěl také Jan Kuchta. V útoku odehrál celé utkání.

Marcel Čermák (Viktoria Žižkov) - Přišel do hry v 55. minutě, hned o minutu později vstřelil Jan Kuchta svůj gól.

Vojtěch Mareš (Viktoria Žižkov) - Tentokrát naskočil v základní sestavě a na pozici středního obránce odehrál celý duel.

Olivier Kingue (Ústí nad Labem) - Proti Příbrami nastoupil v základní sestavě a jediným gólem rozhodl o důležité výhře Ústí nad Příbramí. Severočeši mají stále šanci na záchranu ve druhé lize.

Patrik Gilian (Ústí nad Labem) - Naskočil do zápasu na závěrečné minuty a mohl také slavit výhru nad Příbramí.

Daniel Souček (MAS Táborsko) - Táborsko doma porazilo Vlašim těsně 1:0, Daniel Souček přišel do hry v 69. minutě.

Zdeněk Linhart (MAS Táborsko) - Odehrál proti Vlašimi závěrečných deset minut utkání.

Ondřej Žežulka (Olympia) - Proti Vítkovicím odehrál celý zápas, Olympia dovezla do Prahy bod za remízu 0:0.

Česká fotbalová liga

Miroslav Routek (Dobrovice) - Dobrovice prohrála na půdě lídra soutěže Chrudimi 2:0, stoper opět hrál celých 90 minut.

Marko Alvir, Martin Berkovec, Kristijan Trapanovski, Petar Musa, Václav Pardubský, Patrik Gilian a Lukáš Soukup do utkání nezasáhli.

Bývalí hráči Slavie

Marek Suchý (Basilej) - Basilej zvítězila v šestigólovém duelu na půdě St. Gallenu 4:2, Marek Suchý na hřišti opět nechyběl ani minutu.

Jiří Pavlenka (Brémy) - Brankář Brém opět přispěl k dalšímu bodu, když doma udržel čisté konto proti Leverkusenu.

Antonín Barák (Udinese) - Udinese prohrálo s Interem vysoko 0:4, Antonín Barák hrál od 50. minuty.

Jakub Jankto (Udinese) - Trenér poslal Jakuba Jankta do utkání s Interem v 73. minutě.

Michael Lüftner (Kodaň) - Kodaňské derby s Brondby skončilo remízou 1:1, Michael Lüftner jako tradičně odehrál celý zápas.