Pět slávistů v nominaci reprezentace!
14.3.2017, Redakce

Pět slávistů v nominaci reprezentace!

PRAHA - Slavia má opět velmi silné zastoupení v národním týmu České republiky, který bojuje o postup na mistrovství světa do Ruska. Také v českém týmu U21 bude mít Slavia své hráče.

 
Trenér Karel Jarolím nominoval k přípravnému utkání s Litvou a kvalifikačnímu zápasu se San Marinem brankáře Jiřího Pavlenku, ze záložní řady si vybral Jana Sýkoru, Jaromíra Zmrhala a Antonína Baráka, pátým nominovaným je pak kanonýr a prozatímní nejlepší střelec české ligy Milan Škoda. Mezi náhradníky je pak střelec rozhodujícího gólu ze zápasu s Plzní Michal Frydrych, u kterého vyšetření prokázala, že jeho zranění není vážné.

První utkání s Litvou je naplánováno na středu 22. 3. od 18:00 v Ústí nad Labem. Zápas v rámci kvalifikace na MS 2018 se odehraje v San Marinu v neděli 26. 3. od 18:00.

Svou nominaci oznámil také trenér českého týmu U21 Vítězslav Lavička, který vybíral hráče k přípravným utkáním s Polskem a Slovenskem. Do nominace se dostal stoper Michael Lüftner, ve výběru je také Tomáš Souček, který momentálně hostuje v Liberci.

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz