ONLINE: Slavia hraje v Olomouci. Necid na lavičce

OLOMOUC/ANDRŮV STADION - Sešívaní vyrazili po reprezentační přestávce na utkání šestého kola do Olomouci. Výkop je v 18:00.
Trenér Jaroslav Šilhavý se pro utkání musí stále obejít bez Simona Deliho. Ten už sice s týmem trénuje naplno, k utkání ale neodcestoval. Drobné zdravotní problémy nepustí do hry Dušana Šventa, Jana Sýkoru ani Dannyho. Jakub Hromada podstoupil v týdnu trhání osmiček a do utkání také nezasáhne.

Do základní sestavy se naopak vrací uzdravení Milan Škoda a Miroslav Stoch, v záloze nastoupí od prvních minut Halil Altintop. Poprvé po návratu je na soupisce Tomáš Necid, ten začne utkání na lavičce.

Základní sestava: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – van Buren, Hušbauer, Altintop, Stoch – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Bílek, Sobol, Rotaň, Mešanovič, Necid, Zmrhal


Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

před 2 dny
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články