ONLINE: Slavia hraje od 16:30 v Liberci

LIBEREC - Sešívané čeká 21. ligové kolo v Liberci. Výkop utkání je v 16:30.
Stejně jako proti Teplicím, ani dnes nemá trenér Šilhavý k dispozici kompletní kádr. Obránce Michal Frydrych ještě doléčuje svalové zranění, Marko Alvir pak distorzi kotníku. Chybí i Dušan Švento, kterého trápí problémy s kolenem a zvažuje se, zda podstoupí operaci.

Do zápasu půjdou sešívaní s Milanem Škodou na hrotu, do základu se vrací Antonín Barák, který bude společně s Josefem Hušbauerem operovat ve středu zálohy.

Základní sestava: Pavlenka – Bořil, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu – Sýkora, Hušbauer, Barák, Zmrhal – Škoda

Lavička náhradníků:
Kovář, Mingazov, van Buren, Tecl, Bílek, Ščuk, Mešanovič

Aktuálně

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

včera
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

včera
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Laciné góly, v tom byla chyba, ví po Jablonci Jan Sýkora

před 2 dny
Dal jedinou branku sešívaných v zápase proti Jablonci, přesto zaznamenal jen snížení na konečných 1:3. „Kdybychom ten gól dali dřív, tak jsme je ještě mohli potrápit," mrzelo Jana Sýkoru.

Další články