ONLINE: Slavia hraje na Slovácku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Sešívané čeká zápas na Slovácku. Výkop 25. kola je ve 20:15.
Trenér Jaroslav Šilhavý bude pro utkání na Slovácku postrádat nemocného kapitána Jiřího Bílka, stále chybí i Mick van Buren, který má problémy s ramenem. Dušan Švento stále rehabilituje. Na lavičku se naopak vrací uzdravený Marko Alvir.

Karetní trest nepustí do zápasu Antonína Baráka, do středu zálohy se tak místo něj postaví Jasmin Ščuk. Křídla pak mají složení Jan Sýkora a Ruslan Mingazov. Na hrotu s kapitánskou páskou tradičně Milan Škoda.

Základní sestava: Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu, Ščuk – Mingazov, Hušbauer, Sýkora – Škoda

Lavička: Kovář, Bořil, Alvir, Tecl, Mešanovič, Zmrhal

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

před 2 dny
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články