ONLINE: První přípravné utkání pod trenérem Trpišovským

ŠPANĚLSKO – Červenobílí si dřinu na kondičním soustředění zpestří přátelským utkáním s místním celkem Real Balompédica Linense. Výkop je v 16:00.
Slávisté se na stadionu Municipal de La Línea představí poprvé pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským. Kvůli drobným zdravotním problémům utkání vynechají Přemysl Kovář a  Muris Mešanovič. Do branky se na začátku utkání postaví Martin Otáhal, kterého v poli doplní mladé naděje Václav Pardubský a Jan Vejvar. V útoku je pak spolu s Tomášem Necidem navrátilec Ruslan Mingazov.

Základní sestava: Otáhal – Pardubský, Jugas, Sobol – Vejvar, Ngadeu, Danny, Hromada, Sýkora – Necid, Mingazov


Aktuálně

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

včera
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

včera
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Laciné góly, v tom byla chyba, ví po Jablonci Jan Sýkora

před 2 dny
Dal jedinou branku sešívaných v zápase proti Jablonci, přesto zaznamenal jen snížení na konečných 1:3. „Kdybychom ten gól dali dřív, tak jsme je ještě mohli potrápit," mrzelo Jana Sýkoru.

Další články