Lístky na vršovické derby v prodeji | SK Slavia Praha

Lístky na vršovické derby v prodeji

PRAHA – Zajistěte si vstupenky na vršovické derby s Bohemians Praha 1905! Vstupenky jsou k dispozici v internetovém prodeji Ticketportalu.
Derby mezi Slavií a Bohemians se hraje v rámci 13. kola ePojisteni.cz ligy v sobotu 5. listopadu od 20:05 v Eden Aréně. Vstupenky jsou ve zvláštní cenové kategorii, součástí ceny vstupenky je speciální 52 stránkový bulletin Spolu jsme silnější, ve kterém najdete příběhy fanoušků, zaměstnanců klubu a partnerů, a dozvíte se, jak všichni tito lidé začali fandit Slavii a co pro ně klub znamená.

Vstupenky si můžete zakoupit v internetovém prodeji Ticketportalu.

Na vstupenky je možné uplatnit 10% slevu pro členy Odboru přátel a Fanklubu a 20% slevu pro studenty, seniory nad 60 let a držitele průkazu ZTP/|TP. Připomínáme, že v den zápasu je možné uplatňovat slevy na vstupném pro studenty, seniory, členy Odboru přátel a Fanklubu a držitele průkazu ZTP/TP nejpozději 90 minut před začátkem utkání, tedy do 18:35. Omezení prodeje cenově výhodných vstupenek před zápasem se netýká vstupenek do sektoru pro rodiče a děti, dětských vstupenek ani vstupenek pro vozíčkáře.

Prodej vstupenek do sektoru hostů bude probíhat v předprodeji v Ďolíčku.