Jarní soutěž pro fanoušky: Staň se na den vedoucím týmu
17.2.2017, Redakce

Jarní soutěž pro fanoušky: Staň se na den vedoucím týmu

PRAHA – Před startem jarní části ligy jsme pro majitele permanentních vstupenek připravili atraktivní soutěž. Buďte na všech jarních zápasech v Edenu a vyhrajte skvělou cenu – staňte se na jeden den vedoucím týmu!

 
Jarní soutěž je určena pro všechny majitele celoročních nebo jarních permanentních vstupenek, kteří budou v Edenu na všechny jarní zápasy Slavie. Ze všech fanoušků, kteří budou podporovat hráče každé domácí utkání, vylosuje vedoucí týmu Stanislav Vlček po skončení sezony jednoho fanouška, který mu v letním přípravném období na jeden den pomůže s jeho prací.

A na co může dočasný vedoucí týmu těšit? Standa Vlček se mu bude před přípravným utkáním osobně věnovat, provede ho domácí šatnou, ukáže mu zázemí A–týmu. Před samotným zápasem fanoušek vytvoří zápis o utkání a seznámí se se všemi činnostmi, které má vedoucí týmu v pracovní náplni. Během utkání pak bude sedět přímo na lavičce s hráči a pomáhat se střídáním hráčů během zápasu.

Podmínkou účasti v soutěži je vlastnit permanentní vstupenku a navštívit všechna jarní domácí utkání hraná v Edenu. Přesný termín přátelského utkání bude výherci sdělen nejpozději dva týdny dopředu.

Chcete se zúčastnit soutěže a nemáte ještě permanentku? Pořiďte si ji na pokladnách předprodeje v Edenu ještě před sobotním zápasem s Jihlavou. Ceny začínají už na 950 korunách, s permanentkou máte zajištěno vaše místo na šlágry jara proti Plzni a Spartě, které budou vyprodány! 

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz