Hráči na hostování: Stanislav Tecl při střelecké chuti | SK Slavia Praha

Hráči na hostování: Stanislav Tecl při střelecké chuti

PRAHA - Další trefu za Jablonec si připsal Stanislav Tecl, který se prosadil proti týmu Matěje Chaluše. Trojice slávistů v dresu Viktorií Žižkov schytala debakl od Opavy. První trefu ve FNL zaznamenal Patrik Gilián.

HET liga

Martin Berkovec (Karviná) – Na půdě Slovácka si připsal čisté konto, ani Karviná však branku nevstřelila, oba týmy tak berou po bodu.

Matěj Chaluš (Mladá Boleslav) – Další start na postu stopera si připsal v zápase v Jablonci, Mladá Boleslav však prohrála 1:3.

Stanislav Tecl (Jablonec) – Šestou ligovou branku zaznamenal v utkání proti Mladé Boleslavi, které Severočeši vyhráli 3:1.

Daniel Trubač (Teplice) – Nastoupil v základní sestavě a pomohl k výhře 2:1 nad Libercem. Střídal v 89. minutě.

Prva Liga (Slovinsko)

Marko Alvir (NK Domžale) – Na hřišti Celje odehrál 59 minut, Domžale vybojovalo bod za remízu 1:1.

Fotbalová národní liga

Vojtěch Mareš (Viktoria Žižkov) – Proti favoritovi druhé ligy z Opavy odehrál celý duel, Pražané prohráli 1:5.

Marcel Čermák (Viktoria Žižkov) – Také on odehrál proti Opavě celé utkání.

Václav Pardubský (Viktoria Žižkov) – Stejně jako minulý týden, i v tomto týdnu měla Slavia ve Viktorce tři hráče v základní sestavě. Tím třetím byl obránce Václav Pardubský.

Patrik Gilián (Ústí nad Labem) – Ve Vlašimi odehrál celý zápas a vstřelil svůj první gól v druhé nejvyšší soutěži. Ústí ale prohrálo 1:2.

Daniel Souček (Táborsko) – Naskočil do druhého poločasu, když vystřídal bývalého hráče Slavie Václava Proška. Táborsko ale doma podlehlo Pardubicím 0:3.

Ondřej Žežulka (Olympia) – Za nováčka druhé ligy odehrál celý zápas, duel s Varnsdorfem skončil 2:2.

Lukáš Soukup (Olympia) – Brankář přišel do hry do druhého poločasu, branku nedostal.

Česká fotbalová liga

Miroslav Routek (Dobrovice) – Stoper odehrál v Litoměřicku celý duel, odjíždí ale bez bodu za prohru 1:2.

Josef Jakab (Vyšehrad) – Proti Zápům přišel do hry v 70. minutě, Vyšehrad zvítězil po pokutových kopech.

Lukáš Lisa (Benátky) – Odchytal za Benátky celý zápas v Chrudimi, vedoucí celek ČFL byl ale úspěšnější a vyhrál 4:1.

Juniorská liga

Emmanuel Antwi (Příbram) – Za juniorku odehrál první poločas, Příbram vyhrála na Dukle 4:2.

Do zápasů nezasáhli Jan Kuchta (Bohemians 1905), Petar Musa (Viktoria Žižkov), Lukáš Veselý (Táborsko) a Ruslan Mingazov (Mladá Boleslav).

Bývalí hráči Slavie v zahraničí

Marek Suchý (Basilej) – Vysokou výhru 5:0 si připsal švýcarský tým pod vedením Marka Suchého v Lize mistrů, na domácí půdě vyhrál nad Benficou 5:0. Ligový zápas s Grasshoppers skončil 0:0.

Jiří Pavlenka (Werder Brémy) – V Hamburku svůj tým podržel a připsal si nulu, jeho spoluhráči se však také gólově neprosadili.

Jakub Jankto (Udinese) – U výhry 4:0 nad Sampdorií byl po celých 90 minut na hřišti.

Antonin Barák (Udinese) – Proti Sampdorii nastoupil v základní sestavě, v 64. minutě byl vystřídán.

Stefan Simić (Crotone) – Naskočil do hry v 82. minutě, zápas na hřišti Crotone skončil 1:1.

Michael Lüftner (FC Kodaň) – V Evropské lize získala Kodaň bod za remízu 0:0 s Tiraspolem, v lize pak prohrála v Lyngby 3:1. Stoper odehrál celé zápasy.