Druhý ročník Slavia International Cupu už v pátek

PRAHA – Před rokem byl k vidění velmi úspěšný premiérový ročník mládežnického turnaje Slavia International Cup a také letos dorazí do Edenu evropské týmy zvučných jmen. Hlavní změnou oproti minulému roku je změna kategorie, tentokrát se účastní hráči do 15 let.
Po povedeném prvním ročníku bude o víkendu Eden opět hostit Slavia International Cup 2017. Ve dnech 21. – 23. 4. přivítá Praha čtyři čínské týmy: Beijing Guoan, Shanghai Greenland Shenhua, Jiangsu Suning a národní tým Číny. Ze Slovenska pak přijede MŠK Žilina, dále pak chorvatský Hajduk Split a rakouský St. Pölten.

Z elitních světových lig se bude turnaje účastnit španělská Málaga CF a anglický West Ham United. Z Čech se pak zúčastní kromě Slavie ještě Sparta a český národní tým U15.

Oproti minulému ročníku turnaje, kdy se účastnily kategorie U11 a U12, bude letošní ročník turnaje určen pro hráče kategorie U15 (tedy ročníky 2002 a mladší). Hrát se tedy bude na celé hřiště s hrací dobou 2x20 minut, v bojích o umístění pak 2x25 minut. Potvrdí naděje Slavie svoji dominanci z ligové soutěže a získají cenu pro vítěze Slavia International Cup?

V loňském roce v kategorii U11 zvítězil Hajduk Split, v U12 pak Juventus Turín. Prohlédněte si fotogalerii z minulého ročníkuProgram začíná v pátek 21. dubna od 14:00 zápasy ve skupinách. Přijďte sešívané podpořit a sledujte průběh turnaje na jeho facebookových stránkách nebo na Twitteru.

Týmy se sjíždějí do Prahy a už trénují! Jak se na turnaj těší Beijing Guoan a reprezentace Číny? Podívejte se videu:
Aktuálně

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

včera
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

včera
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Laciné góly, v tom byla chyba, ví po Jablonci Jan Sýkora

před 2 dny
Dal jedinou branku sešívaných v zápase proti Jablonci, přesto zaznamenal jen snížení na konečných 1:3. „Kdybychom ten gól dali dřív, tak jsme je ještě mohli potrápit," mrzelo Jana Sýkoru.

Další články