Druhý ročník Slavia International Cupu už v pátek
19.4.2017, Redakce

Druhý ročník Slavia International Cupu už v pátek

PRAHA – Před rokem byl k vidění velmi úspěšný premiérový ročník mládežnického turnaje Slavia International Cup a také letos dorazí do Edenu evropské týmy zvučných jmen. Hlavní změnou oproti minulému roku je změna kategorie, tentokrát se účastní hráči do 15 let.

 
Po povedeném prvním ročníku bude o víkendu Eden opět hostit Slavia International Cup 2017. Ve dnech 21. – 23. 4. přivítá Praha čtyři čínské týmy: Beijing Guoan, Shanghai Greenland Shenhua, Jiangsu Suning a národní tým Číny. Ze Slovenska pak přijede MŠK Žilina, dále pak chorvatský Hajduk Split a rakouský St. Pölten.

Z elitních světových lig se bude turnaje účastnit španělská Málaga CF a anglický West Ham United. Z Čech se pak zúčastní kromě Slavie ještě Sparta a český národní tým U15.

Oproti minulému ročníku turnaje, kdy se účastnily kategorie U11 a U12, bude letošní ročník turnaje určen pro hráče kategorie U15 (tedy ročníky 2002 a mladší). Hrát se tedy bude na celé hřiště s hrací dobou 2x20 minut, v bojích o umístění pak 2x25 minut. Potvrdí naděje Slavie svoji dominanci z ligové soutěže a získají cenu pro vítěze Slavia International Cup?

V loňském roce v kategorii U11 zvítězil Hajduk Split, v U12 pak Juventus Turín. Prohlédněte si fotogalerii z minulého ročníkuProgram začíná v pátek 21. dubna od 14:00 zápasy ve skupinách. Přijďte sešívané podpořit a sledujte průběh turnaje na jeho facebookových stránkách nebo na Twitteru.

Týmy se sjíždějí do Prahy a už trénují! Jak se na turnaj těší Beijing Guoan a reprezentace Číny? Podívejte se videu:
 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz