Dodatečný nábor do sportovních tříd ZŠ Eden

Chcete, aby vaše dítě navštěvovalo sportovní třídu ZŠ Eden a zároveň hrálo fotbal za nejstarší fotbalový klub? Přijďte ve čtvrtek 22. 3. do tréninkového centra v Edenu, kde se uskuteční dodatečný nábor do sportovních tříd v Edenu.
Slavia pokračuje v povedené spolupráci se Základní školou Eden, a i letos se otevře další ročník sportovní třídy. Nábor do sportovních tříd se týká hráčů ročníku narození 2007.

Nábor do sportovních tříd se koná 22. 3. v tréninkovém centru v Edenu, začátek je v 17:00. Na nábor je nutné se předem přihlásit pomocí registračního formuláře.

Videopozvánka:V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat šéftrenéra žákovských kategorií Petra Karocha, tel. 603 535 357, email petr.karoch@slavia.cz.

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

před 2 dny
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články