All Stars Cup 2016: Blíží se finálové boje
18. 6. 2016, Redakce
PRAHA - V tréninkovém areálu Slavie probíhá turnaj All Stars Cup, určený pro hráče ročníku 2000. Slávisté se nakonec probojovali do skupiny 8 nejlepších a budou v neděli odpoledne bojovat o co nejvyšší umístění.
Průběh všech zápasů je možné sledovat živě na stránkách turnaje. Pátek - základní skupiny
Skupina A
CD Chivas Guadalajara - Viktoria Plzeň 0:0
FC Nitra - Diamon Minsk 0:0
Viktoria Plzeň - Dinamo Minsk 0:1
CD Chivas Guadalajara - Nitra 2:0
Nitra - Plzeň 0:0
CD Chivas Guadalajara - Dinamo Minsk 0:0
Skupina B
FC Midtjylland - Zbrojovka Brno 1:1
ETO FC Györ - Altinordu Izmir 0:2
FC Midtjylland - ETO FC Györ 0:1
Zbrojovka Brno - Altinordu Izmir 1:1
FC Midtjylland - Altinordu Izmir 1:0
Zbrojovka Brno - ETO FC Györ 2:1
Skupina C
SK Slavia Praha - FC Porto 0:2
Trenčín - Čukaričky Bělehrad 0:1
SK Slavia Praha - Čukaričky Bělehrad 2:1 (Drozda, Hönig)
FC Porto - Trenčín 1:0
SK Slavia Praha - Trenčín 2:1 (Hönig, Michovský)
FC Porto - Čukaričky Bělehrad 0:1
Skupina D:
Inter Milan - Bohemians 1905 3:1
Zaglebie Lubin - Dukla Praha 1:0
Bohemians 1905 - Dukla Praha 1:0
Inter Milan - Zaglebie Lubin 0:0
Zaglebie Lubin - Bohemians 1905 0:2
Inter Milan - Dukla Praha 0:0
Sobota
Skupina ECD Chivas Guadalajara – FK Dukla Praha 0:0
FC Midtjylland – SK Slavia Praha 3:1 (Hönig)
FK Dukla Praha – SK Slavia Praha 0:1(Zinhasovič)
CD Chivas Guadalajara – FC Midtjylland 1:0
FC Midtjylland – FK Dukla Praha 3:0
SK Slavia Praha – CD Chivas Guadalajara 0:4
Skupina F
Zbrojovka Brno - FC Nitra 0:0
Čukaričky Bělehrad - Zaglebie Lubin 1:0
FC Nitra - Zaglebie Lubin 0:0
Čukaričky Bělehrad - Zbrojovka Brno 1:1
FC Nitra - Čukaričky Bělehrad 0:0
Zaglebie Lubin - Zbrojovka Brno 1:0
Skupina H
FC Porto - ETO FC Györ 0:0
Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:2
ETO FC Györ - Viktoria Plzeň 0:1
FC Porto - Bohemians 1905 1:1
FC Porto - Viktoria Plzeň 1:0
ETO FC Györ - Bohemians 1905 0:2
Skupina G
Inter Milan - Trenčín 1:3
Dinamo Minsk - Altinordu Izmir 0:2
Trenčín - Altinordu Izmir 0:0
Dinamo Misk - Inter Milan 1:0
Trenčín - Dinamo Minsk 0:0
Inter Milan - Altinordu 1:0
Neděle
O 9. – 16. místo
FC Dinamo Minsk – AS Trenčín 1:0
FC Zbrojovka Brno – FC Nitra 1:1, 3:2 PK
FC Viktoria Plzeň – FK Dukla Praha 1:0
Zaglebie Lubin – ETO FC Györ 1:0
O 13. – 16. místo
FC Nitra – ETO FC Györ 1:0
FK Dukla Praha – AS Trenčín 2:1
O 9. – 12. místo
FC Zbrojovka Brno – Zaglebie Lubin 1:4
FC Viktoria Plzeň – FC Dinamo Minsk 1:0
FK Čukaričky Bělehrad - FC Midtjylland 0:1
FK Altinordu Izmir - Inter Milán 0:0 2:1 PK
FC Porto - Bohemians Praha 1905 2:0
CD Chivas Guadalajara - SK Slavia Praha 0:0 0:1 PK
O 5. - 8. místo
CD Chivas Guadalajara - FK Čukaričky Bělehrad 0:0 3:1 PK
Inter Milán - Bohemians Praha 1905 2:0
Semifinále
FK Altinordu Izmir - FC Porto Branky 1:0