Suchý pomohl béčku do finále | SK Slavia Praha

Suchý pomohl béčku do finále

PRAHA - Béčko Slavie v semifinále Dragoun Cupu na Vyšehradě porazilo na penalty Bohemians 1905 a v neděli od 14 hodin se utká ve finále s Blšany. V obraně nastoupil také Marek Suchý, který neodjel na soustředění na Kanáry kvůli viróze.

"První poločas byl vyrovnaný, měli jsme dvě velké šance, Zelinkovu střelu skvěle chytil gólman. V úvodu druhé půle jsme inkasovali po individuální akci soupeře, kdy obešel na hranici vápna tři naše hráče, kteří nechtějí faulovat. Náš výkon se zlepšil střídáním, stáhli jsme hru na tři obránce a tři minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat. Jsem rád, že jsme postoupili," řekl trenér Luboš Kozel.

Slavia B - Bohemians 1:1 (0:0), 4:2 pen.