Béčko si připsalo další výhru | SK Slavia Praha

Béčko si připsalo další výhru

PRAHA - Béčko Slavie si po návratu ze soustředění v Písku připsalo další vítězství na vyšehradském turnaji Dragoun Cup. Brankami Bayera, Kovaříka a Vrzala porazilo Vltavín Praha 3:0.

První dva góly padly z pokutových kopů, nejprve Bayer proměnil penaltu za faul na Vrzala, podobně si vedl o půl hodiny později Kovařík , faulován byl tentokrát Robin Dejmek.  Devět minut před koncem vystihl Vrzal malou domů a střelou do prázdné branky uzavřel skóre zápasu.

Slavia B - Vltavín Praha 3:0 (2:0)
Branky: 10. Bayer (pen.), 40. Kovařík (pen.), 81. Vrzal
Slavia B: 1. poločas: Samoel - Marek, Studík, Šmíd, Švamberg - Zahálka, Bayer, Komárek, Kovařík - Vrzal, Robin Dejmek