Latka si připsal gólovou asistenci | SK Slavia Praha

Latka si připsal gólovou asistenci

PRAHA - Birmingham postoupil do čtvrtfinále FA Cupu, když vyhrál na hřišti Stoke City 1:0. Martin Latka, který je v anglickém klubu na hostování ze Slavie, si připsal gólovou asistenci. Před téměř 19 tisíci diváky prodloužil ve 47. minutě Martin Latka rohový kop Pennanta na zadní tyč, kde jej Mikael Forssel poslal do sítě. Vysoký stoper si připsal žlutou kartu.

Stoke - Birmingham 0:1 (0:0)
Branka: 47. Forsell
Birmingham: Maik Taylor - Melchiot, Bruce, Latka, Gray, Johnson - Butt, Clemence, Pennant (88. Clapham)- Forssell (76. Jarosik), Heskey.