Výsledky mládeže: Výhry žáků nad Spartou a Plzní | SK Slavia Praha

Výsledky mládeže: Výhry žáků nad Spartou a Plzní

Povedený týden mají za sebou starší žáci U15 a U14. Nejprve v týdnu porazili sešívaní Plzeň, v sobotu si pak oba celky poradily v derby se Spartou. Oba týmy jsou v čele svých soutěží.

SKSU19

Českě Budějovice U19 - SK Slavia Praha U19 3:2 (1:2)
Branky:
2x Rauscher, Šplíchal - Azilinon, Hönig
Sestava: Markovič - Schneider, Drozda, Macháček, Kosek - Valenta, Mach, Azilinon (77. Zinhasović) - Janoušek, Krobot (27. Hönig), Havránek (80. Bejbl)

SKSU18

SK Slavia Praha U18 - Aritma Praha U19 4:3 (0:2) po pen.
Branky: 2x Bejbl, Čerňanský

SKSU17

Českě Budějovice U17 - SK Slavia Praha U17 1:2 (0:0)
Branky:
2x Žambůrek
Sestava: Trefil - Hošek, Walter, Vincour, Schneider (72. Starý) - Eichler, Vít, Žambůrek - Kubáň (66. Stárek), Kubiš (49. Vlasák), Zeronik (59. Bývalec)

SKSU16

SK Slavia Praha U16 - Aritma Praha U17 11:1 (3:0)
Branky: 3x Hrubeš, 2x Málek, 2x Kubiš, 2x Kulhavý, Kopáček, Šubert
Sestava: Fülöp - Matys, Starý, Štětka, Leitl - Hájek, Kopáček, Šubert - Kulhavý, Kubiš, Hrubeš
Střídající: Málek, Krunert

Zápas proti Aritmě hodnotil trenér Petr Mikolanda:
„Zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas hosté velice kousali hlavně ze standardních situací, kdy rohové kopy zahrávali velice dobře. Bylo jen štěstí, že jsme neinkasovali. Hra byla z obou stran velice neatraktivní kvůli přírodní trávě, která nám nedávala šanci kombinovat. Soupeř byl dobře takticky připraven a my hráli bez efektu a pomalu. Vstřelili jsme tři branky, a to po míči za obranu, z rohového kopu a po chybě soupeře. Takto skončil první poločas. Druhý naši hráči dominovali ve všech aspektech hry. Byli agresivní, rychlí, hra se zjednodušila a zpřesnila. Další branky padly po krásných akcích, druhý poločas musel bavit jak naše hráče, tak i naše fanoušky, kterých přišlo hodně. Jednoznačně zasloužená výhra a vstřelení sté branky v této sezoně,“ řekl k duelu s Aritmou trenér U16.

Gomes F., Beneš

Žákovské týmy odehrály o víkendu derby se Spartou. Slavia oba duely zvládla vítězně! Debry je naše! Report najdete zde.

SKSU7

Tým U7 odehrál turnaj v Radonicích proti o rok starším týmům s bilancí tří výher a čtyř proher.