Fanshop

ON-LINE rozhovor: Dušan Uhrin - 11.12.2015

ON-LINE rozhovor: Dušan Uhrin - 11.12.2015

Další stránky
12345>>
11.12.2015, 11:22
 
Dobrý den, jak hodnotíte fanoušky Slávie oproti fans jiných týmů kde jste působil ? Díky

Dušan Uhrin:
Fanoušci Slavie mi velice připomínají fanoušky z Temešváru. Povzbuzují nás po celou dobu utkání a cítím, že mají vztah k nám a celému klubu. Není jim jedno, co se s klubem a týmem děje, mají o to obrovský zájem. Jestliže my jsem dostali od Sportu za známku dvojku za podzimní část, tak fanouškům Slavie dávám jedničku s hvězdičkou.
To byla má poslední odpověď, otázky se hodně opakovaly na téma posily. Tak prosím ještě vydržte, každý den je spousty jednání, která nás přibližují k tomu, abychom podepsali s určitými hráči a určitými kluby smlouvu. Pevně věřím, že všechno dobře dopadne a budete spokojeni. Ale fanoušci musí být i trpěliví, protože nikde není napsáno, že posila se zapracuje za jeden měsíc do týmu. Já pevně věřím a udělám všechno pro to, aby to bylo okamžitě.
Přeji všem fanouškům Slavie hezké vánoční svátky a šťastný nový rok!
Hugo Slepičný (hugo.slepicny@seznam.cz)
11.12.2015, 11:17
 
Kdo je v týmu
řezník
motivátor
introvert
lídr
vtipálek
Díky

Dušan Uhrin:
Řezníkem, motivátorem a lídrem je Latka, introvert určitě Jarda Zmrhal nebo Honza Mikula a vtipálek Berkovec.
11.12.2015, 11:14
 
Dobrý den a díky za výborný podzim. Rád bych se zeptal, co podle vás chybí Jardovi Zmrhalovi k tomu, aby se stal opravdu top hráčem v rámci ligy? Není to třeba jen větší sebevědomí?

Dušan Uhrin:
Chybí mu důraz v osobních soubojích a určitě to má něco společného se sebevědomím. Je to velice dobrý hráč, rychlostně vybavený s velice dobrou levačkou a už je jen na mě, abych ho připravil a byl z něho top hráč. Má na to!
11.12.2015, 11:12
 
Pěkný den ..mám otázku VÁM se vážně líbí herní projev K.Pitaka a nebo na jeho místo nemáte zatím náhradu?? Věřím že jste top trenér v lize a i po svém otci máte talent a rozumíte tomu co děláte a dost v fandím a věřím jako slávista.

Dušan Uhrin:
Musím říct, že Karel Piták hraje nad svoje možnosti. A samozřejmě bych byl radši, kdyby některá utkání zvládl lépe. Ale musím také říct, že ho v týmu mám, protože je to bezva kluk a s Martinem Latkou kontrolují kabinu. Je jasné, že věk nezastavíte. Udělám všechno pro to, abych mu fotbalový věk prodloužil. Ale záleží jen na něm, jestli bude v základní jedenáctce, protože pevně věřím, že posílíme záložní řadu.
11.12.2015, 11:09
 
Zajímalo by mne, kdo je podle Vás nejlepším brankářem, obráncem, záložníkem a útočníkem ligy. Díky za odpověď a přeji hodně úspěchů s naším milovaným týmem!!! :)

Dušan Uhrin:
Tak nejlepší brankář je asi Kozáčik, obránce Deli, záložník Hořava a útočník Škoda.
Jakub
11.12.2015, 11:08
 
Dobrý den!
Měl bych jednu otázku mimo fotbal. Máte nějakou oblíbenou knížku, popřípadě autora a film? Děkuji předem za odpověď.

Dušan Uhrin:
Abych pravdu řekl, tak se mi líbí Star Wars, u nich si nejlépe odpočinu. Co se knížek týče, tak v tuto chvíli čtu jen odborné knihy a také Zrození k běhu od Christophera McDougalla.
11.12.2015, 11:04
 
Uz se trenere pripravujete na jaro? A diky za praci jakou ve Slavce odvadite.Diky at se dari dal.

Dušan Uhrin:
Na jaro se samozřejmě připravujeme v plném proudu, protože potřebujeme, aby tým byl připraven na 100 % a abychom vás nezklamali.
11.12.2015, 11:03
 
Dobrý den, pane trenére. Předně Vám děkuji za hezkou podzimní část sezóny, přeji Vám i nám, aby se ten pokrok nezadrhnul :-) pracuje se Vám ve Slavii hezky? Kdo se podílí na výběru možných posil? Jak se Vám spolupracuje s funkcionáři klubu? Vnímáte tam nějakou slabinu?
Přeji štěstí, zdraví a úspěchy.

Dušan Uhrin:
Ve Slavii se mi samozřejmě pracuje hezky. Do této chvíle se mi spolupracuje s každým dobře. O slabinách nevím. Na výběru posil spolupracujeme s Pepíkem Jinochem a Sportovní radou.
Pavel Vohradník (pavel.voh@seznam.cz)
11.12.2015, 11:00
 
Dobrý den, pane trenére.
Úvodem poděkování Vám a celému týmu, za odvedenou práci v podzimní sezóně. Fotbal mám skutečně velmi rád a Slavia je moje srdeční záležitost již téměř 30 let. Co mi na současném fotbale neskutečně vadí, je nesportovní chování hráčů. Nyní jsme svědky zrodu ”nové” Slavie. Co byste říkal na myšlenku, že by klub vyhlásil nulovou toleranci k nesportovnímu chování svých hráčů. Znamenalo by to, že klub by sám nějakým způsobem trestal např. hrubé fauly, ale třeba i filmování, což je v podstatě získání výhody podvedením rozhodčího. Byli bychom možná první na světě. A třeba by myšlenku využilo i PR oddělení. Samozřejmě je to námět zejména pro vedení klubu, ale chtěl bych znát Váš názor. Bude-li někdy ochoten absolvovat on-line rozhovor pan Šimáně, zeptám se i jeho.
Děkuji a omlouvám se za obsáhlý příspěvek.

Dušan Uhrin:
Zajímavá myšlenka. Ale tohoto by se měly zúčastnit všechny kluby. Jinak z hlediska hrubých zákroků a červených a žlutých karet a nesportovního chování, tak my hráče pokutujeme.
11.12.2015, 10:57
 
Mam taky obecnou otazku ohledne hostovani slavistickych hracu v jinych klubech. Nemela by se vic pouzivat tato moznost? Jake mate plany treba s Hrubesem, Rehakem, Hrubym? Co Bazal, zustane na jare nebo pustite ho ven, aby se rozehral?

Dušan Uhrin:
Domnívám se, že možnost hostování využíváme maximálně. V kádru jsme měli se všem mladíky 25 hráčů a máte pravdu. Co se gólmanů týče, tak v kádru musíme mí tři brankáře, kteří mají určitou kvalitu. Samozřejmě, jestli přijde posila na post gólmana, tak bychom o jejich hostování uvažovali.

Další stránky
12345>>

This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz