ON-LINE rozhovor: Jaromír Šeterle a Karol Kisel

ON-LINE rozhovor: Jaromír Šeterle a Karol Kisel
Na Vaše otázky budou odpovídat generální ředitel Slavie Jaromír Šeterle a kapitán A-týmu a manažer mládeže Karol Kisel

Další stránky
123>>
slávista (dajva15@seznam.cz)
12.9.2013, 14:21
 
dobrý den pane šetrle kolik hodláte ještě testovat hráčů je šance že vůbec někoho podepíšem ?

Jaromír Šeterle:
Jak už jsem uvedl v minulých odpovědích, doplňování i testování hráčů by mělo být průběžná záležitost. Hráče můžeme zkoušet i v soutěžních zápasech juniorky, kde mohou startovat pouze na cestovní doklad. I když nestihneme některý případ uzavřít do konce tohoto přestupního období (22. září), za dva měsíce končí podzimní část ligy a situace se bude opakovat. Takže testování hráčů může probíhat průběžně praktiky celý rok.

Děkuji fanouškům za jejich otázky, doufám, že jsme stačili průřezově odpovědět na většinu témat. Věřím, že nám fanoušci budou držet palce a povzbudí mužstvo v sobotním utkání proti Mladé Boleslavi.
12.9.2013, 14:20
 
Otázka pre Karola Kisela:
Karol, chcem sa opýtať či sledujete futbalové dianie na Slovensku? A aký je Váš vzťah k českému futbalu - myslené tak, či sa plánujete po ukončení kariéry usadiť v Českej republike a pracovať v štruktúrach či už Slavie alebo iného futbalového klubu. Dokázali by ste prijať ponuku aj zo Slovenska ? Ďakujem za odpovede.

Karol Kisel:
V Praze už usazený jsem. Moc si vážím toho, že se mi tady povedlo uspět, usadit se a vytvořit si krásnou rodinu, které si nejvíce vážím. Byl bych moc rád, kdybych mohl ve struktuře Slavie pokračovat i po skončení kariéry. Děkuji mockrát všem za podporu a věřím, že fanoušky potěšíme v následujících zápasech. Hlavně s Mladou Boleslaví a Spartou doma. Tímto Vás žádám o podporu pro všechny hráče i v těžkých časech. Děkuji za dotazy.
12.9.2013, 14:18
 
Dobrý den,
chci se zeptat, zda-li se dělají nějaké kroky k zprovoznění televizorů na chodbách při utkáních (když už tam jsou). p. Kusý slíbil, že se věcí bude zabývat.Díky

Jaromír Šeterle:
Bohužel funkčnost obrazovek byla poškozena samotnými návštěvníky stadionu a správce stadionu na základě našich intervencí přislíbil uvést obrazovky opět do funkčního stavu.
rybicka1
12.9.2013, 14:10
 
Zdravím kapitáne. Chtěl bych se zeptat jak vidíte následující čtyři kola a jaká je po tom všem nálada v kabině?děkuji za odpověd

Karol Kisel:
Čeká nás velice těžká šichta, což si všichni uvědomujeme. Ale můžu říct, že i přes těžkou situaci, ve které jsme, je nálada v kabině velice bojovná. Já věřím, že to bude i v těchto čtyřech zápasech vidět.
Kanec
12.9.2013, 14:09
 
Pane Šeterle v případě že by na testech uspěl Alexandar Šofranac měli by jsme na to ho zaplatit a vykoupit z Mladost Podgorica

Jaromír Šeterle:
Kdybychom neviděli možnost tohoto hráče angažovat, tak bychom ho sem ani na testy netahali. Je nejenom možnost transferu, ale i hostování s opcí.
Filip Běhal (behalf@centrum.cz)
12.9.2013, 14:08
 
Milý Karole,

díky za všechno co pro Slavii odvádíte, smekám před Vámi, protože jste prakticky jediný, na kom je vidět, že mu není jedno, jak bídně na tom Slavie je, dřete, bojujete, dáváte góly, všechna čest, jste nejlepší kapitán od dob Pavla Kuky!

Chci se zeptat, jestli si nepřipadáte jako sám voják v poli, když vidíte, že v podstatě všichni kolem Vás jsou odevzdaní a výsledky Slavie jsou jim ukradené? Proti Teplicím to byl pohled, jak je burcujete a oni odvrací oči a koukají do země. Nemyslíte, že by ostatní zaloužili Fergusonovský fén? Vaši červenou kartu z frustrace jsem plně chápal a nikdo Vám ji nemůže vyčítat. Nenechte se ničím znechutit a bojujte dál, bez Vás se bojím, že by Slavie padla!

Karol Kisel:
Děkuji moc za podporu. Stejně si ale myslím, že to nemuselo dojít až do stavu červené karty, i když jsem byl hodně frustrovaný. Budu bojovat dál a budu se to snažit přenést na ostatní kluky. Byl bych moc rád, kdyby se to povedlo už v sobotním zápase, protože odhodlání v kabině je cítit.
12.9.2013, 14:05
 
Jsou naznaky ze by mel kdokoliv od nas neco se sazkarskym skandalem? (omluva za chybejici diakritiku, pisu na mobilu) diky za odpoved.

Jaromír Šeterle:
Žádné takové náznaky nemáme.
Fulda10
12.9.2013, 14:03
 
Pane Šeterle, kdo se ve Slavii zabývá hledáním posil? Zdá se, že na tomto postu nám někdo specializovaný opravdu chybí.

Jaromír Šeterle:
Doplňování nejenom A-týmu ale všech mužstev v celé vertikále od dospělých až po přípravky je široký proces, který by měl začínat u jednotlivých trenérů a končit u sportovního ředitele s ekonomickými i sportovními návrhy. Samozřejmě máme v této oblasti velké rezervy, například v těch nejhorších ekonomických dobách (2011) bylo rozpuštěno celé několikačlenné scoutingové oddělení, takže v této oblasti v současné době máme co dohánět.
Jan Marek (jan.marek@seznam.cz)
12.9.2013, 14:00
 
Dobrý den , chystáte se právně nebo finančně zastat fanoušků , kteří v jihlavě pouze bránili svoje práva , když byli bezdůvodně napadeni místní ochrankou? Děkuji za odpoveď

Jaromír Šeterle:
V této záležitosti jsme získali veškeré podklady a podali jsme podnět na FAČR, respektive k disciplinární komisi, aby tuto záležitost prošetřila, případně z ní vyvodila důsledky a hlavně aby se takováto situace už neopakovala.
lukas 1987 (luka.dudek@seznam.cz)
12.9.2013, 13:59
 
Dobrý den Vám oběma. Vyrojilo se tu z řad fanoušků plno negativních ohlasů ohledně neangožování testovaných hráčů nebo nepříchodu Milana Černého. Já se mezi ně nepočítám, protože pokud má být někdo posila a nepřesvědčí hned, nebo nemá zájem jet k přáteláku a nebo si nevěří že by týmu pomohl pak to není posila a vzhledem k povahovým vlastnostem všech českých fanoušků by dřív nebo později při neuspokojivých výsledcích, byla vina zase na tom, že jste pořídili hráče, kteří na to nemají. Ale k věci, je reálný příchod některého zkušenějšího hráče do konce přestupního termínu? Jak to popřípadě vypadá s testovaným hráčem Bunjaku? Věřím, že nás pan Šeterle dokáže posunout výš a doufám,že na hřišti uvidím více hráčů se zarputilostí s jakou hraje Karol Kisel. Po půlce podzimu je zbytečné dělat jakékoliv unáhlené názory a závěry, kam Slavia směřuje. Přeji Vám hodně zdaru a štěstí jak při shánění kvalitních posil, tak při soubojích na hřišti.

Jaromír Šeterle:
K první části příspěvku není co dodat. Jsem rád, že to někdo vidí střízlivě a podobně jako my a nepodléhá davové hysterie Co se týká doplňování mužstva a testování hráčů - měl by to být proces, a to nejen v době, kdy výsledky nejsou optimální, ale vlastně v průběhu celé sezony. Chci tím říct, že možnosti doplnění mužstva zdaleka nejsou uzavřené a jednáme i o jiných možnostech, než které jsou zrovna medializované. Je řada případů, které nedoběhnou a veřejnost se o nich ani nedozví. Věřím, že se může stát i případě, že dojde k realizaci některého transferu, aniž by byl předčasně masivně mediálně probírán nebo komentován.

Další stránky
123>>

This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz