Fanshop

ON-LINE rozhovor: Miroslav Beránek - 5. 12. 2014

ON-LINE rozhovor: Miroslav Beránek - 5. 12. 2014Trenér A-týmu Slavie Miroslav Beránek bude v pátek 5. prosince od 13 hodin odpovídat na Vaše dotazy, které můžete pokládat už teď.

Další stránky
123>>
WB
17.12.2017, 20:47
 
Jaké umístění vidíte na konci sezóny jako reálné? Soustředíte se pouze na udržení se v lize nebo přemýšlíte i nad evropskými poháry?

Miroslav Beránek:
Naše umístění, a hlavně vyrovnanost ve středu tabulky, je nejen pro nás velmi ošidné. Náš cíl je umístění vylepšit, ale k tomu budeme potřebovat kvalitní výkony.
qwertz
5.12.2014, 14:22
 
Kdo je pro Vás největší Slávista? 1) v minulosti 2) v současnosti 3) z hráčů v kabině.

Miroslav Beránek:
1) Pepi Bican, František Veselý, 2) Martin Latka a Milan Černý, který je tu od žáčků. Děkuji za zajímavé dotazy, které se často opakovaly, proto jsme nemohli odpovědět na všechno. Přeji všem slávistům krásné Vánoce a věřím v lepší slávistický rok. Vzhůru, Slavie! Mirek Beránek.
Jakub
5.12.2014, 14:17
 
Dovolte mi jednu otázku mimo fotbal. Jaká je Vaše oblíbená knížka a autor? Děkuji.

Miroslav Beránek:
Kniha 7 návyků vůdčích osobností od Stephena R. Coveye. Kniha leží u mé postele a často si v ní pročítám. Zajímá mě vše, co se týká mentální problematiky.
Jakub
5.12.2014, 14:14
 
Dobrý den!
Pro jarní část ligy by měl být k dispozici Martin Berkovec. Počítáte s tím, že by se o místo jedničky popral s Matejem Rakovanem? Pokud ano, šel by jeden z další dvojice Karel Hrubeš-Josef Řehák někam na hostování?

Miroslav Beránek:
V tuto chvíli je to předčasné. Martin Berkovec musí být stoprocentně zdravý, pokud ano, teprve potom můžeme o hostování některých mladých brankářů uvažovat.
5.12.2014, 14:11
 
Dobrý den pane Beránku,
především bych vám chtěl ještě dodatečně poděkovat, že jste se vrátil k nám do Slavie. Moc si toho vážím a konečně jsem po dlouhé době klidný ohledně budoucnosti klubu. Mám ve vás naprostou důvěru.

Můj dotaz zní, proč u nás obecně (nejen ve Slavii) hráči tak dlouho otálí s autovým vhazováním? Nabádáte je, aby tyto situace řešili rychleji? Kolikrát je šance zaútočit rychle do rozhozené obrany a hráč místo toho počká, než se soupeř seskupí....

Hodně štěstí v jarní části sezony i v dalších letech na lavičce Slavie.
Vzhůru Slavia!

Miroslav Beránek:
Děkuji za přaní. co se týče autových vhazování, máte správný postřeh. Věnujeme se tomu i v tréninku, dá se říct, že v posledních utkáních podzimní sezony se to úspěšně projevilo i v zápasech.
Jan Lažanský (jan.lazansky@chodskyhrad.cz)
5.12.2014, 14:07
 
Dobrý den trenére.
Mám na vás dva dotazy.
V posledních dvou ligových utkáních na mě udělal velmi dobrý dojem Levan Kenia. Nejen, že působí velmi technicky, ale navíc při ztrátě nešetří krok ani nasazení pro získání balonu. Jak se jeví vám?
V prvních pěti ligových zápasech se tým prezentoval extrémním nasazením, kdy předem nebyl žádný balon ani souboj ztracený. Cítil jsem, že je to dobrý způsob - když to nejde technicky, uhrajeme to bojovností! Od prohry s Brnem toto úplně vymizelo. Sdílíte také tento můj názor?
Děkuji za odpovědˇ

Miroslav Beránek:
Plně se s vámi ztotožňuji ve všech otázkách. Pevně věřím tomu, že Kenia může být naším klíčovým hráčem, co se týče ofenzivy. A bez bojovnosti a nasazení nemůžeme být úspěšní.
5.12.2014, 13:59
 
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli máte v oku nějaké nové tváře a jestli jste na podzim do toho dali všichni všechno..protože 8.místo pořád není tím správným pro Slávii...Věřím že na jaře vybojujete předkolo Evropské ligy!

Miroslav Beránek:
Podle výkonu v některých utkáních (Bohemians, Jihlava, Hradec) určitě ne všichni všechno. Věřím tomu, že neúspěšná série v prostřední části podzimu náš všechny posílila, že se důkladně připravíme na jarní sezonu a naše umístění vylepšíme. Kam až to bude, to ukážou až naše výkony na hřišti.
5.12.2014, 13:56
 
Jaké umístění pro vás bude úspěch? A přemýšlel jste nad možností nákupu Mahmutoviče a Machovce?

Miroslav Beránek:
Mahmutovič podle mých informací už patří Plzni, o Machovcovi už jsme jednali v létě, tehdy byl zraněný, nevylučuji, že v zimě se tyto jednání mohou obnovit.
Luboš Jančík (luba.jancik@seznam.cz)
5.12.2014, 13:54
 
Dobrý den , chtěl bych se zeptat proč nedostal více šancí Robert Hrubý ? Myslím si, že by si to zasloužil .

Miroslav Beránek:
Robert Hrubý je perspektivní konstruktivní středopolař, kterému do základní sestavy chybí lepší defenziva. Při jeho pracovitosti věřím, že tento nedostatek odstraní co nejdříve a už v jarní části může nastupovat v základní sestavě.
Vladimir (Raush@yandex.ru)
5.12.2014, 13:52
 
Zajima mne osud nasich hracu na hostovanich. Koho chcete stahnout do pripravy v zime? Ma smysl hostovani Vernera a Hurky, kteri skoro nehraji a budete-li to resit?

Miroslav Beránek:
O Tusjakovi a Bazalovi jsme už mluvil, do začátku přípravy se vrátí také Červenka. To jsou hráči, kteří podávají stabilní výkony ve druhé lize, tudíž je chceme vidět v konfrontaci s našimi hráči. Ostatní hráče budeme řešit individuálně tak, aby v jarní části sezony nastupovali pravidelně, ale záleží především na nich, aby si místo v základní sestavě zajistili kvalitními výkony jak v tréninku, tak v přípravných utkáních.

Další stránky
123>>

This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz