Fanshop

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.2.Juniorka: V přestřelce prohra s DuklouSLA - DUK 4:8, 18.kolo | RedakceV prvním soutěžním utkání juniorky v roce 2018 viděli diváci na Xaverově dvanáct branek. Poločasové skóre ukazovalo stav 2:2, ve druhé půli padlo dalších osm branek, šest z nich ale bohužel do sítě sešívaných. Juniorka Slavie tak podlehla v přestřelce Dukle 4:8.
17.2.ONLINE: Slavia vstupuje do jara. V základu BuchaRedakceČervenobílé čeká první soutěžní utkání jarní části sezony. Poprvé v soutěžním zápase se Slavia představí pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským. Výkop v Jihlavě je v 16:30.
17.2.Na úvod jara z Jihlavy bez boduJIH - SLA 1:0, 17.kolo | RedakceSešívaní vstoupili do jarní části HET ligy utkáním v Jihlavě. Domácí celek šel do vedení už v 10. minutě, Slavia měla ve zbytku zápasu spoustu příležitostí, které ale v gól nepřetavila. Jihlavě tak na úvod jara podlehla 0:1.
17.2.Nesmí nás to srazit, říká Jan SýkoraJIH - SLA 1:0, 17.kolo | RedakceProti Jihlavě nastoupil Jan Sýkora na pozici krajního obránce, kde dříve pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského hrával. „Věděl jsem, do čeho jdu," řekl k návratu na pozici levého beka Jan Sýkora.
17.2.Nedali jsme gól, to je největší zklamáníRedakceSlavia odjíždí z Vysočiny bez bodu. „Pro mě je největší zklamání, že jsme nedali gól. Je to určitě komplikace, jak velká, to uvidíme v dalším průběhu soutěže,“ mračil se po utkání s Jihlavou trenér Jindřich Trpišovský.
16.2.Informace pro fanoušky do JihlavyRedakceSlavia hraje první jarní venkovní zápas v sobotu v Jihlavě a podporovat ji bude ze sektoru hostů na čtyři stovky fanoušků. Pokud se do Jihlavy také chystáte a nemáte lístek, můžete si ho koupit přímo na místě.
16.2.J. Plíšek: Současná slávistická juniorka je unikátníRedakceSoučasný tým slávistické juniorky je svým hráčským složením velice zajímavý, prakticky polovinu hráčů v něm tvoří zahraniční fotbalisté. Zároveň je i velmi mladý oproti svým protivníkům. Jak mužstvo vznikalo, jakou mají hráči perspektivu a co by Slavii přineslo zrušení Juniorské ligy a znovuzavedení B-týmů, o tom všem jsme si povídali s manažerem slávistické Akademie Jiřím Plíškem.
15.2.Nový styl je náročný, ale nesmíme uhnout, říká trenér TrpišovskýRedakceZimní příprava je u konce a Jindřich Trpišovský si chválí přístup mužstva. „Jsem příjemně překvapený z týmu, jak je pracovitý, hladový a jak vstřebává informace,“ říká trenér.
14.2.Cíl pro jaro: Vyhrát každý zápas, shodují se sešívaníRedakceDo prvního ligového utkání jara zbývá už jen pár dní a červenobílí do něj jdou s cílem udržet druhou příčku v lize, zvítězit v poháru a přejít na nový herní styl. A jejich cesta začne v sobotu na Vysočině.
14.2.Důležité bude chytnout začátek, má jasno HušbauerRedakceSlávisté v zimní přípravě pracovali na kondici a novém stylu a záložník Josef Hušbauer věří, že budou sešívaní na jaře silnější.
12.2. Tomás Necid podpořil charitativní projekt, výtěžek půjde na MotolRedakceÚtočník Slavie Tomáš Necid podpořil charitativní projekt jsem.kym.jsem. Výtěžek z prodeje speciální kolekce triček půjde na dětskou onkologii v Motole.
12.2.U16: Šest gólů OpavěSLA - OPA 6:0, 17.kolo | RedakceMladší dorostenci pokračovali o víkendu dalším zápase Memoriálu Vlastislava Marečka, na umělé trávě na Xaverově hostili Opavu. V prvním duelu na severu Moravy sešívaní zvítězili vysoko 10:0. V pražské odvětě byli opět úspěšnější červenobílí, tentokrát v poměru 6:0.
11.2.Juniorka: V generálce výhra nad VlašimíSLA - VLA 4:1, 0.kolo | RedakceV generálce před jarní částí Juniorské ligy přivítali junioři Slavie na Xaverově druholigovou Vlašim. V obou poločasech se dokázali sešívaní dvakrát prosadit, soupeř stačil v závěru už jen upravit skóre. Martin Otáhal navíc skvělým zákrokem zneškodnil pokutový kop.
10.2.ONLINE: Generálka na ligu s BaníkemRedakceZa týden konečně začíná ligové jaro a sešívané dnes čeká generálka. Utkání s Baníkem začíná v 15:00. Přímý přenos z utkání můžete sledovat na iDNES.cz.
10.2.Pro každý tým je důležité zvládnout generálku, říká KolářOST - SLA 2:3, 0.kolo | RedakceV generálce na jarní soutěžní část si sešívaní poradili s Baníkem Ostrava. S výhrou byla spokojena i nová posila v brance Slavie Ondřej Kolář: „Jsem rád, že jsme to zvládli," pochvaloval si nový muž mezi třemi tyčemi.
10.2.V generálce výhra nad Baníkem OstravaOST - SLA 2:3, 0.kolo | RedakceSlavii čekal poslední přípravný duel před jarní části domácí ligy na hřišti Baníku Ostrava. Domácí po prvním poločase vedli 2:1, když se za sešívané trefil Milan Škoda, ve druhém poločase ale Slavia stav díky dalšímu zásahu Milana Škody a Michaela Ngadeua otočila a zvítězila 3:2.
10.2.Generálka měla ligové parametry i kulisu, těšilo trenéraOST - SLA 2:3, 0.kolo | RedakceSlavia má za sebou vítěznou generálku s Baníkem Ostrava. „Jsem rád, že se nám to vyšlo a že jsme se na utkání domluvili. Utkání absolutně splnilo účel, kvůli kterému jsme sem jeli. Mělo ligové parametry, přišli fanoušci. Jsem se zápasem spokojený,“ říká trenér Jindřich Trpišovský.
9.2.Pořiďte si jarní permanentku na Slavii!RedakcePořiďte si permanentku na jarní část HET ligy. Permanentní vstupenky se prodávají online na Ticketportalu s možností vyzvednutí na pokladnách v Edenu před utkáním s Bohemians 1905. Případně si ji můžete pořídit i přímo na centrále Ticketportalu.
9.2.U19: Sedm zásahů v síti BraníkuRedakcePRAHA/BRANÍK - Za mírného sněžení sehráli dorostenci Slavie předposlední přípravné utkání před startem jarní části soutěže. V něm sešívaní změřili síly s týmem ABC Braník, který hraje Pražský přebor.
9.2.Informace pro fanoušky na generálku s BaníkemRedakceSlavii čeká v sobotu 10. února generálka s Baníkem Ostrava na Městském stadionu v Ostravě - Vítkovicích. Pokud se chystáte Slavii podpořit v hledišti, přečtěte si užitečné informace k nákupu vstupenek a možnostem parkování.
8.2.Lístky na čtvrtfinále MOL cupu v prodejiRedakceSlavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá ve středu 7. března v Edenu Slovan Liberec. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách v Edenu.
7.2.U17: Vítězný obrat zápasu s Puskás AkadémiaSLA - PUS 2:1, 18.kolo | RedakcePRAHA/EDEN - V úterním přípravném duelu přivítali mladší dorostenci v Edenu tým maďarské akademie Puskás. Po prvním poločase sice Slavia prohrávala, zásluhou branek Matěje Víta a Tomáše Fencla ale sešívaní výsledek utkání otočili.
6.2.Trenér U17 Milan Titěra: Hráče vedeme k maximální ofenzivěRedakcePRAHA - Tým U17 ztratil v soutěžních utkání jen jediný bod, část hráčů z kádru navíc nastoupila do několika utkání za celek U19. Tým měl navíc početné zastoupení v českém výběru U17: „Vybraní hráči získávají v národním týmu nové zkušenosti a vidí měřítko s nejlepšími evropskými i světovými hráči ve své kategorii," pochvaloval si v rozhovoru trenér U17 Milan Titěra.
6.2.U16: Bez trojice reprezentantů prohra v derbySPA - SLA 3:0, 17.kolo | RedakcePRAHA/STRAHOV - Výběr U16 se v rámci Memoriálu Vlastimila Marečka utkal na Strahově se Spartou. V prvním zápase hraném v prosinci na půdě Slavie na Xaverově zvítězili sešívaní 4:1. Druhý zápas skončil opět výhrou domácího celku.
6.2.Juniorka: Třígólová výhra nad MeteoremMTR - SLA 0:3, 0.kolo | RedakcePRAHA - V mrazivém úterním večeru odehrála juniorka Slavie další přípravný duel před startem jarní části Juniorské ligy. Sešívaní svou výhru zařídili již v prvním poločase, kdy se dvakrát prosadil Samir Gurbanov, jednou se pak trefil Alejandro Mitrano.
5.2.Jan Nezmar: Věříme, že náš fotbal bude fanoušky bavitRedakcePRAHA/DUBAJ - Už jsou to dvě měsíce, co Jan Nezmar nastoupil ve Slavii do pozice sportovního ředitele. Jarní část sezony za chvíli začne, a proto vám s Janem Nezmarem přinášíme první větší rozhovor. V něm hovoří o zimní přípravě, změnách v kádru, odchovancích v A-týmu nebo i tom, jak se mu změnil osobní život. „Věříme, že naše hra bude přinášet góly a vítězství a hlavně, že to bude nás i fanoušky bavit," říká Jan Nezmar.
4.2.Juniorka: Šest tref do sítě HumpolceHUM - SLA 0:6, 0.kolo | RedakceHUMPOLEC - Junioři cestovali k dalšímu přípravnému duelu do Humpolce, kde na zdejší umělé trávě změřili síly s domácím účastníkem krajského přeboru. Po poločasovém vedení 1:0 přidala Slavia ve druhém poločase dalších pět branek a zvítězila 6:0.
3.2.ONLINE: Slavia hraje se ŠachtaremRedakceDUBAJ – Slávisty čeká čtvrté a poslední utkání na dubajském soustředění. Výkop duelu se Šachtarem Doněck je ve 13:00.
3.2.Stochův parádní gól nestačil. Slavia podlehla Šachtaru 2:3DOS - SLA 3:2, 0.kolo | RedakceDUBAJ - Sešívaní ve svém závěrečném přípravném utkání na herním soustředění podlehli Šachtaru Doněck 2:3. Krásnou brankou z vlastní poloviny se prezentoval Miroslav Stoch.
3.2.Gólová paráda! Takhle pálí Miroslav StochRedakceDUBAJ - Byl to gól, který si jistě zaslouží pozornost! Miroslav Stoch ukázal, jaký má přehled o dění na hřišti a dalekonosnou střelou z vlastní poloviny překonal brankáře Šachtaru Doněck.