Články

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Juniorka: Sešívaní podlehli Českým Budějovicím

14.5.2018
V předposledním zápase Juniorské ligy se Slavia utkala na Xaverově s Českými Budějovicemi. Už od 6. minuty sešívaní vedli díky trefě Pavla Buchy, hosté ale vývoj utkání otočili a zvítězili 2:1.

Juniorka: Jediný gól rozhodl o výhře Třince

7.5.2018
Juniorka Slavie přivítala na Xaverově Třinec. Sešívaní chtěli odčinit prohru na půdě Brna. Utkání s Třincem rozhodla jediná trefa z přímého kopu, kterou vstřelil hostující Ižvolt.

Juniorka: Těsná prohra v Brně

3.5.2018
Nadstavbová část Juniorské ligy se přehoupla do své druhé poloviny a sešívaní cestovali do Brna, kde se utkali s domácí Zbrojovkou. Slavia musela brzy dvakrát střídat kvůli zranění, v prvním poločase neproměnila několik vyložených šancí a nakonec z Brna odjela s prázdnou.

Juniorka: Obrat s Jabloncem přinesl tři body

30.4.2018
V dalším duelu nadstavby Juniorské ligy se sešívaní utkali na Xaverově s Jabloncem. Hosté sice šli do vedení, sešívaní ale zápas díky trefám Mitrana a Bjeloše otočili a berou tři body!

Juniorka: Z Plzně bez bodu

23.4.2018
Ve třetím zápase skupiny B nadstavbové části Juniorské ligy se sešívaní utkali v Plzni s domácí Viktorií. Trenér Pavel Řehák mohl do zápasu počítat s trojicí Martin Otáhal, Michal Frydrych a Pavel Bucha. Tři body za výhru 2:0 ale získala Plzeň.

Juniorka: Pět gólů do sítě Olomouce

16.4.2018
Ve druhém zápase nadstavbové části Juniorské ligy přivítala Slavia v rámci skupiny B na Xaverově Sigmu Olomouc. Sešívaní nenechali nic náhodě a po poločase vedli nad Sigmou 4:0! Zápas nakonec skončil výhrou Slavie 5:1.

Juniorka: Pět branek do sítě Bohemians 1905

9.4.2018
Vstup do skupiny B nadstavbové části se juniorce Slavie povedl na výbornou. Proti Bohemians 1905 vedli sešívaní v poločase už 4:0, zápas nakonec skončil výhrou Slavie 5:2.

Rozpis zápasů juniorky v nadstavbě

8.4.2018
Juniorské derby pražských "S" Slavie a Sparty, které skončilo nerozhodně 4:4, uzavřelo základní část Juniorské ligy. Juniorka Slavie zná rozpis dalších zápasů v nadstavbové části.

Juniorka: Osmigólové derby nerozhodně

4.4.2018
V posledním ligovém zápase základní části Juniorské ligy remizovala juniorka Slavie se Spartou. Sešívaní v divoké přestřelce vedli 2:0, hosté však dokázali utkání do poločasu otočit, obrat se povedl také Slavii. Z utkání nakonec berou oba týmy bod za remízu 4:4.

Juniorku čeká derby se Spartou

3.4.2018
Zítra uzavře juniorka základní část Juniorské ligy. Poslední zápas před nadstavbovou částí odehrají sešívaní na Xaverově proti Spartě. Výkop je v 11:00.

Juniorka: Domácí porážka od Českých Budějovic

19.3.2018
V předposledním duelu základní části Juniorské ligy se na domácí půdě utkala Slavia s Českými Budějovicemi. Sešívaní brzy prohrávali, ve druhém poločase inkasovali podruhé.

Juniorka: Ztráta bodů v závěru utkání

12.3.2018
Juniorku čekal v boji o postup do nadstavbové části duel na hřišti Bohemians 1905. Sešívaní dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání a ještě v 86. minutě vedli 2:1, domácí ale dvěma trefami nakonec rozhodli o své výhře.

Juniorka: Prohra 0:2 v Teplicích

26.2.2018
K dalšímu kolu Juniorské ligy cestovali junioři Slavie na sever Čech, kde změřili síly s Teplicemi. V brance nastoupil z kádru Áčka Martin Otáhal, na levém kraji obrany hrál Per-Egil Flo.

Juniorka: V přestřelce prohra s Duklou

19.2.2018
V prvním soutěžním utkání juniorky v roce 2018 viděli diváci na Xaverově dvanáct branek. Poločasové skóre ukazovalo stav 2:2, ve druhé půli padlo dalších osm branek, šest z nich ale bohužel do sítě sešívaných. Juniorka Slavie tak podlehla v přestřelce Dukle 4:8.